Sensörler

Proje gereksinimlerinize uygun MEMS, Fiber Optik ya da seçeceğiniz bir altyapıda ürün desteği verebilmekteyiz. Tasarımınıza uygun gyroscope, accelorometer, inclinometer, magnetometer gibi sensörler konusunda danışabilirsiniz. Endüstriyel ve Askeri alanda kullanılacak kutulu, OEM tarzda ürünleri barındırmaktayız. Detaylar için lütfen ulaşınız.

Sintersa

HwaCreate, BeiDou uydu navigasyon (GNSS), simülasyon ve test, radar, uydu iletişimi ve Çin'deki diğer profesyonel pazarlarda uzmanlaşmış bir teknoloji ve inovasyon lideridir. HwaCreate, 17 yıllık bir inovasyon öyküsü ile en yeni uydu navigasyon çip modülü, OEM kart, alıcı, anten, GNSS RF simülasyon ve test sistemi, GNSS / INS entegre navigasyon sistemi, donanım çevre döngüsü simülasyon platformu, aviyonik elektronik ve gömülü sistemlerin yanı sıra çok çeşitli destek hizmetleri de sunmaktadır.

Özgün Sensör Çözümleri

Kullanım amaçlarınıza uygun olarak EVK, MEMS, Gyro vb. özgün sensör çözümlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Sintersa

MT Microsystems yaklaşık 20 yıllık AR-GE ve inovasyon geçmişi ile Çin'in en önde gelen MEMS teknoloji ve üretim şirketidir. Çin'in ilk 6 inç saf MEMS Fab'ı MT Microsystems tarafından MES ve SPC kalite kontrol sistemleri ve yüksek verimli MEMS imalatı ile kuruldu. MT Microsystems, müşterilere tasarım, imalat, paketleme, modül entegrasyonu ve test dahil eksiksiz MEMS ürün çözümü sunmaktadır. Deneyimli mühendisleri, birinci sınıf teknolojisi ve ileri üretim yeterliliği ile en iyi ürün kalitesini garanti eder.