PCB Ürünleri

Müşteri PCB ihtiyaçlarına uygun olarak; Tek yüzlü, çift yüzlü, delik içi kaplamalı ve çok katlı devrelerine değişen malzeme tipi isterlerine uygun şekilde karşılık verilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı plaka ve bakır kalınklıklarında, kart esneklik katsayılarında çözüm sunabilmekteyiz. Ayrıca özgün isterler de karşılanabilmektedir. Gelişmiş ürün yelpazemiz, üreticillerimizin de sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan IPC, ROHS gibi kalite belgeleriyle sertifika edilmiştir.

Sintersa

A-Tech Circuits her zaman "önce kalite, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti" kavramını benimser. Kaliteye, fiyata, zamanında teslimat ve sürekli iyileştirme konusundaki güçlü odaklanmamız ile dünya genelindeki yüksek teknoloji firmalarından gelen spesifik talepleri karşılayabiliyoruz. Ayrıca, ISO9001: 2008, ISO14001, TS16949 ve UL (UL No: E357001) onaylı ve SGS testi ile kurşunsuz PCB levha ürünleri için RoHs ve WEEE gerekliliklerine uygunluk belgesi sahibiyiz. Ürettiğimiz basılı devre kartı (PCB) bilgisayar çevre birimleri, havacılık, telekomünikasyon, otomotiv, tıbbi cihazlar, kameralar, optoelektronik cihazlar gibi farklı elektronik endüstrileri içinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimizin% 80'den fazlası Avrupa'ya, Kuzey Amerika'ya ve diğer Asya ülkelerine ihraç edilmektedir.

Hizmet-1:
Sert PCB ve FR4 PCB Ağır Bakır PCB/Güç kaynağı PCB, Altın Parmak ve Empedans Bilgisayar devre kartı, Kalın altın kaplamalı Çok Katmanlı PCB, Ped içi (VIP) elektronik devre kartı, Mekanik kör yollu Çok Katmanlı PCB, Altın kaplamalı elektronik kart sınırda.


Hizmet-2:
Esnek PCB ve Sert esnek PCB Tek taraflı esnek devre kartı, Çift taraflı esnek PCB, Çok katmanlı esnek PCB, Sert esnek PCB.

.