Elektromekanik Sistemler

Firmamızın elektromekanik sistemler konusunda ana faaliyet alanı; gereksinimlerinize uygun tasarım, üretim ve servis sağlamak olarak belirtilebilir. Sistem çözümlerimizi aşağıdaki alanlara ayırabiliriz ;

Sintersa

2001 Yılında kurulan EVPU DEFENCE, Çek Cumhuriyeti Savunma ve Güvenlik Endüstrisi Birliğine üye olup ISO9001 ve AQAP 2110 Sertifikası bulunmaktadır. Şirketin temel faaliyetleri özel izleme ve gözetim sistemleri, TV, kızılötesi ve optik sensörler ve lazerli mesafe tarayıcıları ile donatılmış özel izleme ve gözetim araçlarının geliştirilmesi, iki eksenli akıllı Pan&Tiltler, çoklu sensör kafaları, çeşitli izleme ve gözetim sistemlerinin kontrolü için özel yazılım uygulamaları şeklinde sınıflandırılabilir.

Sintersa

RAMET, aktif ve pasif radar sistemlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Ramet, ATC amaçları için son teknoloji izleme sistemleri ve ELINT keşif sistemleri tedarik etmektedir. Firma ayrıca, özellikle radar hız kameraları olmak üzere kolluk kuvvetleri ürünlerinde pazar liderlerinden biridir.